Kunstpark

Kunstpark programma

KunstPark staat voor dé Woerdense kunst-, cultuur& lifestyle markt, waar je zelfgemaakte producten kunt bekijken en kopen. De Kunstmarkt & het Akoestival laten samen het Westdampark zinderen van creativiteit, muzikaliteit en gezelligheid. Naast kunst bekijken en muziek beluisteren, kun je ook genieten van een drankje en een hapje, en zijn er ook leuke doe-activiteiten voor kinderen.

Een overzicht van activiteiten & kramen:

Activiteiten

Burgemeester poseert - kom portret schilderen - 13.30 - 14.00 uur
Portret-o-maat - laat je portret tekenen
3D gezichten maken - voor jong & oud - leef je uit
Schildercaravan - doe mee & maak stukje van film nav gedicht

Boeken & poëzie

Helga Warmels - www.helgawarmels.nl  - schrijver kinderboeken
Chantal Lausegger - kaarten, gedichten
Dichtersgroep Woerden - www.dichtersgroepwoerden.nl - poezie

Diverse kunstvormen

Laura Bos & Ben, Mats de Waal - www.laurabos.nl - nieuw van oud
Jacqueline Hoogendam - mixed media
Marit Meerman - www.maritart.guru - action painting
Street Art Woerden - streetartwoerden.nl - graffiti live op doek
Cees Laan voor Mieke en Ank Laan - beelden, schilderijen

Fotografie & mixed media

Silvia Veldkamp - www.facebook.com/silvia.veldkamp - iphone art
Dies Groot Fotografie - www.diesgroot.nl - zwartwit fotografie
CYM - S.van Groenestijn - www.vlinderstok.nl -  fotografie, recycling
Margo de Wijk - www.portretkunst.com  - fotografie mixed media
Mariette van Waard - www.mariettevanwaard.nl - boekjes, kaarten, fotografie

Keramiek

Loeke Pam - www.loekepam.nl organisch keramiek
Marjolein Beukeboom - keramiek
Esther de Boer  - keramiek
Helga van Kleef - etsen, klei

Kids, theater & verkleden

Anita's kinder themakisten - www.anitaskinderthemakisten.nl - theater
S. van Leeuwen - www.sangeetavanleewen.nl - papieren slingers, vlechten
Atelier Kidee - www.atelier-kidee.nl - kinderkamerkunst: acrylverfschilderijen van kinderen in manga-stijl
Phia van Dam/Annemieke van Tricht - www.pientjes-verkleedkleren.nl - verkleedkleren

Schilderkunst

Walter Terpstra - https://www.facebook.com/walter.terpstra - schilderen. cartoons WO I.
Jennifer Bakker www.kunstdieraakt.eu schilderkunst
Yvonne Koekkoek - schilderkunst
Olga de Jong de Wit - aquarel-acryl schilderijen- stukjes van natuurlijk mat.
Antonia Verbrugge https://www.etsy.com/shop/VerbruggeWatercolor schilderkunst/watercolor
Meta Jaarsma  - meta-jaarsma.jouwweb.nl - schilderen (portretten, abstract, landschappen, modellen)
Henk Hoogeveen en Manon Goes - www.manongoes.nl - schilderen

Sierraden & accessoires

Tessa de Haas & Caroline Uittenboogaard - kleine accessoires
Cicely Passon - de tas als sierrad
Detts sierraden  - www.detts.nl sierraden
lenalou - www.lenalou-sieraden.nl  - sierraden
Nina Boersma - schilderijen en kettingen van gerecycelde kralen

Textiele werkvormen

Enkhtuul Batsuuri - handgemaakte vilt sloffen uit Mongolie.
Hetty Wilming - http://www.metdehand.nl/winkel/hetpauwtje - textile werkvormen
Renee Krikken -  vilt, wol
Karin en Thera Kasius - facebook.com/ladycottonball - haken
Leidy du Pon - www.etsy.com/shop/aleidabreit - hippe breisels
Betty M. Alink - www.bettyalink.com - schilderijen, zijde

Workshops en/of galerie

KUVO - Kunsteducatie - www.kuvolokaal.nl - kunsteducatie voor kinderen
Galerie Van Slagmaat - www.galerievanslagmaat.nl  - div kunstenaars
De Blauwe Meije - www.deblauwemeije.nl - omfietskunst
Studio 136 - www.studio-136.nl - creatieve workshops
De Realiteit - www.realiteit.nl - theater & film

Lees meer over de doe-activiteiten van het Kunspark & het programma van het Akoestival.

Volg het KunstPark ook op Facebook!